Дисципліни

MMA дорослі

Єдиноборства змішаного типу – Mixed Martial Arts (MMA) – це активний та динамічний вид спорту, в якому об'єднані прийоми боротьби та ударної техніки. Займаючись ММА, ви не тільки освоїте техніку, але й набудете відмінної фізичної форми та витривалості.

Бокс дорослі

Бокс - це не отримувати в голову три рази в тиждень і не зламаний ніс на першому тренуванні. Це не «прямий – боковий», а інтелектуальний вид спорту, в якому важлива стратегія, тактика, а ще характер та дисципліна.

MMA підлітки

MMA для підлітків – це можливість направити енергію, що росте з кожним днем, у корисне русло. Відвідуючи тренування, юнаки та дівчата, формують здорове та красиве тіло. Крім цього, заняття спортом підвищують самооцінку, дарують упевненість у своїх діях.

Бокс підлітки

Бокс для підлітків спрямований на навчання основ техніки ударів і прийомів самозахисту, розвиток координації, спритності, витривалості.

MMA діти

ММА для дітей — це не лише підвищення рівня координації та набуття навичок самооборони, а ще й посилення імунітету, вироблення дисциплінованості та зміцнення характеру.

Бокс діти

Бокс для дітей - це чудовий спосіб навчити дитину елементарним методам оборони, отримати хорошу фізичну підготовку та розвинутися як особистість.